Päevik

09.07.2008

Ma olen juba kodus jõudnud. Ma ei taha nüüd öelda et ma lais olin...aga teglikult olin küll. Ma ei viitsinud siin üldse midagi kirjutada, isegi saksa keeles mitte.

Aga siin ma ei taha hakkada midagi sellest kirjutada mida ma tegin, vaid midagi muust.

Mina tahan lihsalt suur aitäh nendele öelda kellel on minu sõbrad, pere ja mis iganes Eestis olnud ja loodatavasti ikka veel on!

Väga loodan et me veel suhtleme ja palju korda veel näeme, kasvõi Eestis või Saksamaal!!!

 

20.04.2008

Ma pole siin mitte midagi nii kaua kirjutatud. Noh nüüd ma võiks natukene kirjutada.

Eelmisel nädalalvahetusel ma käisin Viljandisse teine vahetusõpilna külle. Ta on pärit Jaapanist ja ta tuleb sellel nädal minuga ühe päeva koos kooli minu jaapani keele tundis. Tema juures me tegime Sushi, aga ma käisime ka Viljandis ja Loodi Loodusparkis ringi.

Sellel nädalalvahetusel ma olen ühe päeva Karksis ja kaks päeva Tõrvas. Tõrvas ma käisin ka teine vahetusõpilane külla. See on pärit Beelgiast ja see USA'lane oli ka meiega. Me käisime koos Tõrvas ringi...teglikult me jalutasime nii palju et me täna olime nii väsinud ja ei saa enam kondima ;)

 

18.02.2008a.

Nüüd tuli aega ja ma kirjutan siin ka midagi. Sellel nädalavahetusel ma käisin Kadrinas, see on Rakvere lähendal. Ma olin sõbranna juures seal. Ta on ka vahetusõpilane ja on ka sakslane, siis ma saime saksa keeles rääkida, aga ma arvan see oli hästi valesti saksa keelt.

Rakveres oli ka lund ja oli hästi külm ja siin Tallinnas on nii soe. On imelik ju.

Aga Rakvere on ikka ilus väike linn, nagu igal pool Eestis.

 

03.02.2008a.

Ma olen nüüd viis kuud Eestis ja selle pärast et mõnikord eestlased vatavad siin ka, ma kirjutan midagi ka eesti keeles nüüd. Ma arvan et ma teen väga palju valesti aga ma tahan proovida!

Mul ei lähe päris hästi praegu, selle pärast et ma olen natukene haige ja magasin terve päeva...väga huvitav, ma tean.

Mida ma tahan ütleda? mhh...Siin ei ole talv selle aasta, see on nii kahju, sest ma tahan lund, väga palju lund! Aga ma arvan et lumi kardab mind, sest alati seal kus ma olen, seal ei ole lund.

Aga ikka, ma armastan Eestit. Siin on nii lahe ja ma ei taha Saksamaale tagasi minna, aga ma pean. Aga mul on palju aega siin veel. Kahjuks et aega läks alati nii kiiresti. Ma tunnen nagu ma olin näiteks kaks kuud siin, mitte pool aasta juba. See on nii imelik.

Ma mäletan väga hästi, kui ma tulin siin ma oskasin ainult mingi kümme sõnad eesti keeles ja kõik ja nüüd ma oksan juba sõbrannadega eesti keeles rääkida. See on tõesti lahe.

Aga mida ma siis veel kirjutan?! See nädal ma ööbisin klassiõde juurde. See oli ka hästi lahe.

Okay see on kõik nüüd, tuleks aega siis ma kirjutan siin veel midagi!